Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Vanamo Anita anita.vanamo@tietoevry.com 0407501792
Varapuheenjohtaja Pietinen Katja katja.pietinen@gmail.com 0405097590
Hallituksen jäsen Kallio Heidi heidi.ma.kallio@gmail.com 0405806386
Hallituksen jäsen Laurila Petri petrilau@gmail.com +358408228244
Seuran rahastonhoitaja Lehto Tuula vililehto@luukku.com 0408235959
Hallituksen jäsen Minkkinen Minna minkkis78@gmail.com 040 516 8326
Hallituksen jäsen Pispa Ville ville.pispa@outlook.com 050 486 4478
Seuran rahastonhoitaja Rekola Suvi suvi.rekola@riihimaentilitoimisto.fi 0404161351
Junioripäällikkö Turpeinen Tero turpeinen.tero@gmail.com 0452709294
Tiedotusvastaava Suikkari Outi outi.musakka@gmail.com 0415079876